AL54KD Adelaides panorama


AL54KD Noslēguma balle

Wine Centre

Nacionālais vīna centrs.

Kā ierasts, 31. decembrī notiks Kultūras dienu Noslēguma balle. Šoreiz tā notiks Nacionālā vīna centrā (National Wine Centre), kas atrodas blakus Adelaides skaistajam Botāniskajam dārzam Ziemeļu terasē (North Terrace) pilsētas centrā. Centrs, kas atvērts 2001. gadā, izceļas ar savu īpatnējo arhitektūru. Tas celts no materiāliem, kuri atspoguļo vīna darināšanu, un ēkas ārpuse atgādina daļu no vīna mucas. Centrā atrodas pastāvīga vīnu izstāde un Adelaides Universitāte tur arī pasniedz vīna darināšanas kursus. Nacionālais vīna centrs izveidojies ne tikai kā populāra tūrisma vieta Dienvidaustrālijā, bet tur notiek arī daudz ievērojamu sabiedrisku pieņemšanu un viesību. Ļoti piemērota vieta, kur nosvinēt Kultūras dienu noslēgumu un sagaidīt Jauno gadu!

National Wine Centre

Nacionālais vīna centrs.

Balles priekšdarbus veica Zinta Dokertija (Docherty), bet ar Zintas ģimenes pieaugumu gada vidū, rīkošanu pārņēma Ģinta Orčarda (Orchard). Rīkotāji ir centušies paturēt balles biļešu cenu cik zemu vien iespējams, ar cerību nodrošināt kuplu balles dalībnieku skaitu. Apskatot biļešu pasūtīšanas anketu, ir redzams, ka cena ir zemāka nekā bija pirms diviem gadiem. Tā ieskaita vakariņas un atspirdzinājumus. Vīna centra ēdienam ir laba slava un piekrišana. Latvijas viesi Trio Šmite Kārkle Cinkuss ne tikvien ievadīs Kultūras dienas, spēlējot Atklāšanas koncertā, bet arī izrādīs savus vispusīgos talantus, spēlējot ballē deju mūziku.

Tagad atliek tik pasūtīt biļetes!

Ieeja $125 ieskaita vakariņas (3 ēdieni, kafija/tēja) un atspirdzinājumus (šampānietis, vīns, alus un bezalkoholiskie dzērieni).

Galdi rezervējami 8 – 12 personām vai var iegādāties atsevišķas biļetes.

Piemērotu dejas mūziku gādās Trio Šmite Kārkle Cinkuss.

Datums un laiks: Pirmdien, 31. decembrī, plkst. 19.30
Vieta: Nacionālā Vīna Centrā
Hackney Rd., Adelaide

Ieejas maksa: $125
Rīko: Ģinta Orčarda

Language: LV AUSAL54KD - Facebook


Norise Biletes