AL54KD Adelaides panorama


Pieņemšana

Inara Putnina

Ināra Putniņa.

Pēc Kultūras dienu (KD) atklāšanas š.g. 26. decembrī varēsim visi doties uz Pieņemšanu Adelaides Latviešu namā Tālavā, līdzīgā viedā kā bija pēdējās Kultūras dienās Melburnā. Pēc pieņemšanas tūlīt sekos Atklāšanas ballīte, piemērota visiem gada gājumiem. Par Atklāšanas ballīti sniegsim atsevišķu ziņojumu vēlāk.

Pieņemšanu rīkos Ināra Putniņa. Šis pasākums atšķiras no citiem KD sarīkojumiem, jo rīcības komiteja neprasa ieejas maksu.

Lai Pieņemšanai būtu līdzekļi pacienāt ar atspirdzinājumiem un uzkodām, Ināra pieteicās pazīstamai firmai Bunnings, gatavot austrāļiem populāro sausage sizzle (angl.: desu cepšana). Šis ir ļoti izdevīgs veids, kā iegūt līdzekļus, un Inārai ar palīgiem (Aldis Putniņš, Andis un Rudīte Bērziņi, Ilze Radziņa un Līga Līvena) bija ļoti labas sekmes. Šis pasākums notika nesen pie Mauntbarker Bunnings veikala, Adelaides kalnos. Palīdzēja aukstais laiks, jo cilvēkiem tad īpaši laba apetīte. Retais veikala apmeklētājs varēja paiet garām cepto sīpolu smaržai.

Ināra apsola, ka Pieņemšanā nebūs desiņas ar ceptiem sīpoliem! Viņas kulinārās spējas ir ļoti labi ieredzētas un ar zinātkāri gaidām pieņemšanu.

Datums un laiks: Trešdien, 26. decembrī, plkst. 18.00 - 19.00
Vieta: Latviešu namā „Tālava“
4 Clark Street, Wayville

Ieejas maksa:
Rīko: Ināra Putniņa

Language: LV AUSAL54KD - Facebook


Norise Biletes